Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Rreth ovulimit

Mimoza Keta deshta te beje pyetje rreth ovulimit doktorret me kan then qe ovulat e mija jane te keqija nuk rrojne shum mirpo problemi tjeter se tani nuk kam hiq kam probleme per te mbetur shtatzen a keni mundesi mem treguar a ka ndonje medikament per ti rritur ovulat ose ti shumoj ovulat ?

July Dedushi (10 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Juli

Problemi qe shkruan vleresohet vetem duke bere ekzaminime dhe analiza specifike. Ka trajtime per te stimuluar ovulacionin dhe jane te ndryshme dhe jepen sipas vlerësimit qe ben mjeku.

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto me numrin 0692033965 per t'a zgjidhur problemin ne Kliniken ku punoj ne Tirane .

Gjithë te mirat.

July Dedushi (9 muaj më parë)
Faleminderit shume per pergjigjjen tuaj, problemi eshte qe nuk jetoj ne shqiperi jetoj ne belgjik mirpo ketu kam ber dy here me invitro dhe kam deshtuar doktorri me thot se kam probleme me ovulat po me menstruacione jam ne rregull kam shkuar ne shume doktorr ketu ne belgjik dhe asnjeri sme tregon vetem me thon qe duhet ber me invitro prap mirpo me invitro kam shume dhembje smundem ti perballoj a kame mundesi per te mbetur normal ne qoftese do vi te ju ? Faleminderit shume edhe njeher

/komuniteti