Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Mjalte per potence

Pershendetje a mund te me tregoni diqka rreth mjalt per potenc ose diqka te ngashme . a kan efekte ansore . edhe a.mundte jesh e nvarur per gjithmon . me.trego anen negstive dhe pozitive e ketyre.produkteve qe po shiten

Dona- Lejla (10 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje

Ushqimet pra produktet ushqimore kane influence ne potencën seksuale, por ne rastet kur cifti kerkon femije dhe shtatzenia nuk ndodh, jam pro trajtimin medikamentoz.

Prandaj te keshilloj qe trajtimi te jete mjeksor e per kete duhet te konsultohesh me nje mjek gjinekolog i cili do te vleresoj shkakun e mos mbetjes shtatzene duke te dhene trajtimin e domosdoshem.

Nese ky eshte problemi yt, me kontakto me kliniken ku punoj per t'i dhene zgjidhjen ankesës .

Gjithe te mirat.

/komuniteti