Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Shtatezania e dyte

Pershendetje, kam nje vajz 21 mujshe e kam ne gji hala, qe 4 muj jam ka tentoj per shtatzanin e dyte, deshta me dit a osht e mundshme qe spo mbes shkaku qe pse e kam vajzen ne gji? Cdo te mir

Albulena Hajrizi (10 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Albulena

Gjidhenia eshte shkak per crregullim menstrual, duke mundësuar mos mbetjen shtatzene. Nese e heq fëmijën tend nga gjiri, shtatzenia do mundesohet.

Gjithë te mirat.

/komuniteti