Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Beta hcg ne gjak

pershendetje dr dje bera nje test me urin me doli pozitiv por vija e dyt shum e zbehur pastaj bera b hcg ne gjak doli 29.64 kohen e ciklit e kam me 04.10.2017 edhe nje jav qfar mendoni a jam shtatzen a jo ne laborator me tha vlera eshte e ulet nuk dihet a je shtatzen ta perseris prap

Globi Globi (12 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje

Uroj qe prania e shtatzenise te jete vertetuar me beta hCG perseritese.

Gjithe te mirat.

 

/komuniteti