Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

A ngel shtatzene ne kete rast?

Dje bera marredhenie me te fejuaren dhe u prisha dy here brenda saj... por sot i erdhen menstruacionet... ne kete rast a mund te kete ngel shtatezane? Flm shume per mundesine per te bere pyetje.

Spartak Zogu (9 muaj më parë)

Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa - obstetër - gjinekolog
Gjinekologja përgjigjet
Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa

Përshëndetje Spartak,

Nëse e fejuara juaj ka fituar ciklin ajo nuk është shtatzënë.

/komuniteti