Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Jam ne javen e 24 kur duhet te marr calcium?

Pershendetje doktoreshe jam ne javen e 24 kur duhet te filloj marrjen e calciumit?faleminderit

Gledja Pashaj (11 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Gledja

Marrja e kalciumit ne shtatzeni, rekomandohet te merret rreth javes 28-te.

Te uroj shtatzeni te mbare.

 

/komuniteti