Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

A jam shtatzene?

Pershendetje doktor, une ciklin e fundit e kam pas me 15 prill, ne kohen e ovulimit kom pas mardhenje te pambrojtura, tash qe 2 dit kam dhimbje gjoksit fryrje te barkut po ashtu dhimbje frym po mbushem shum shpejt a mundet me qen shtatzani apo vetem ndonje ndryshim hormonev harrova ta ceki se Edhe 1 jav nuk e kam kohen mem ardh cikli

Ema Ema2 (8 muaj më parë)

Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa - obstetër - gjinekolog
Gjinekologja përgjigjet
Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa

Përshëndetje Ema,

Nëse ju vonohet cikli bëni një test shtatzënie .

Dorina Tina (8 muaj më parë)
Ishalla bohet qysh ki deshir ti , jo asgje te re
Ema Ema2 (8 muaj më parë)
Dorina te marten e kam kohen mem ardh e nuk e di ta kqyrum nqofse sme vin nesra te pres njo dy dit e te boj test, a ka ndonje gje te re nga ti
Dorina Tina (8 muaj më parë)
Ema ema 2 a ka diqka te re , a te kan ardh menstruacionet ???
Lita Ademaj (8 muaj më parë)
Ema ishalla edhe ti ke mbet e bohem do nana qe kem mbet ne prill edhe un ne prill sjam mbrojt edhe kam mbe ishalla edhe ti e dashur masi vajza ti ka bo 4vjet
Ema Ema2 (8 muaj më parë)
Oj d ishalla valla se po kam qef edhe pse burri ska qef niher po qisi hovni minxi e mashtrova hahah e ishalla kom mbet se mu ka rrit vajza 4 vjet gati
♥ D - Jeta Ime ♥ (8 muaj më parë)
Ema hajde perhajer ishallla ke mbet!

/komuniteti