Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Ureaplasma urealyticum
Pershendetje doktor. Jam diagnostikuar mee "ureaplasma urealyticum" dhe po marr trajtimin e nevojshem sipas pershkrimit te mjekut tim. Nese kurohet sic duhet, ka shanse qe te perbeje problem ne te ngelurit shtatzane, ose ne ecurine e shtatzanise. Frika dhe meraku eshte i madh. Ju faleminderit!
Aura ♥ (8 muaj më parë)

Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa - obstetër - gjinekolog
Gjinekologja përgjigjet
Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa

Përshëndetje Serena,

Pas shërimit të infeksionit mund të provoni për shtatzëni. Suksese!

Sssan (8 muaj më parë)
Pershendetje,jam shtatzene, jam ne javen e 7, jam e prekur nga infeksioni ureaplasma, a ka rrezik per beben dhe qfar duhet te perdori

/komuniteti