Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Cikli menstrual

Pershendetje doktor i kam vezoret Policistike dhe qe gati 2 vite tentoj per shtatzani , me Shum se dy muaj sme ka ardh cikli sot isha ne kontroll me tha qe folikuli e kish madhesin17.5 mm dhe me caktoi termin pas dy dite me shiku qe a eshte rrit , deshta me pyt si ka mundesi qe tash me pas madhesin qeliza vezë e qe ka kalu ni koh qe e kom pas ciklin e fundit

Dorina Tina (8 muaj më parë)

Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa - obstetër - gjinekolog
Gjinekologja përgjigjet
Dr. Mr. Sci. Atdhe Keqa

Përshëndetje Dorina,

Nëse përkundër trajtimit nuk mbeteni shtatzënë për më tepër se dy vite, lajmërohuni në ndonjë qendër për trajtimin e infertilitetit.

Dorina Tina (8 muaj më parë)
Flm po mir e ki po spo muj me bind ata tash te shohim qysh don zoti let bohet
♥ Jona ♥ (8 muaj më parë)
duhet me bo edhe burrin analizen.. mos e malltreto veten pa e dite sakte a eshte ne rregull edhe ai..
Dorina Tina (8 muaj më parë)
Faleminderit per pergjigje doktor Atdhe , e theksoj qe veze kam edhe ovulim shpesh po e arijn madhesin ne 20mm -22 mm burri se ka bo spermiogramin ndoshta mundet edhe me qen faji te burri apo te un ??

/komuniteti