Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Rreth bakterieve në lukth

Pershendetje dr. faleminderit qe na ofron ndihme. Deshta te te pyes nese eshte i lejueshem akti seksual nese burri eshte me bakterie ne lukth?

Linda Gashi (2 vite më parë)

 • MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe Gjinekologja përgjigjet
  MD Mimoza Keta

  Përshëndetje Linda

  Bakteriet në lukth, nuk transmetohen nga raportet seksuale.

  Të uroj gjithë të mirat.

Shto Koment

 • armend zeqiri (1 vite më parë)
  Pershendetje,jam 27 vjeqar dhe po vuaj nga bakteria ne lukth (helikobaktria0 nese do te mund te me tregoni si ti eliminoj,jam duke perdor terapi,po ne veten time jam duke ndjer lodhje psikike fizike ndjej frik ne veten time

kthehu
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.