Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Crregullime menstruale

Pershendetje doktoresh, me kan ardh periodat 2 jav parakohe me shum gjagderdhje dhe dhimje te forta te mesit, ju lus te me tregoni se qfar simptoma jan. Faliminder

Nurije Tusha (8 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Nurija

Te rekomandoj te kontaktosh mjekun gjinekolog per te bere vizite gjinekologjike dhe ekzaminim gjinekologjik per te gjetur shkakun e crregullimit menstrual dhe marre trajtimin efikas.

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto ne kliniken ku punoj.

Gjithe te mirat .

Megi (8 muaj më parë)
Pershendetje! doja tju pyesja kam 3 muaj qe tentoi per shtatzani jam 22 vjece.mund te me thoni si duhet te veproj sepse jam ne merak!

/komuniteti