Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Crregullim i ciklit

Pershendetje Dr, ka 4-5 muaj qe cikli me vjen 7-5 dit me heret keto muajt e fundit , kam bere pap testin mka dal shum mir , ultraze qdo gje normale analiza te gjakut dhe ato mire , po kam dhembje gjat mardhenjeve strisho mka dal imfeksion mjeku me dha canesten vaginalet tash jam mir , por cikli vazhdon me vjen heret dhe dhembja gjat mardhenjeve vazhdon , qka mumdet me qen ju lutem ngase qdo gje nga analizat esht ne rregull ju pershendes.

Lori N (8 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Lori

Derisa vazhdojne dhimbjet gjate marredhieve seksuale, tregon se infeksioni nuk eshte trajtuar sic duhet.

Prandaj bej rikontroll per te rivleresuar gjendjen me analiza dhe ekzaminime per te marre trajtim te ri.

Gjithe te mirat.

Lori N (7 muaj më parë)
Shum flm doktoresh

/komuniteti