Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Sa jane efektive per rritje te qelizave ineksionet merional?

jam duke tentuar te mbes shtatzan nga janari i keti viti por qelizat i kam te vogla mjeku me dha te perdor Ineksionet Merional a kan efekt ne rritje te qelizav a po jo?

Drenusha Rexhepi (9 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje Drenusha

Preparati qe shkruan perdoresh per te stimuluar ovulacionin (vezet).

Prandaj zbato keshilloj e mjekut.

Te uroj fat.

/komuniteti