Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Receta gatimi për bebe

Ju lutem me jepni disa receta gatimi per bebe mbi 6 muajsh. Ju faleminderit.

Migena (7 vite më parë)
Erda (7 vite më parë)
Shkruajeni receta gatimi per beba.
? (7 vite më parë)
Nese ka mundesi recepta gatimi per femije 6 muajsh?
Elda (7 vite më parë)
Pershendetje te dashura mama... edhe une e kam vajzen qe ka hy per ne muajin e 6 dhe do doja ca receta gatimi per bebe... Shpresoj qe Adriana te me dergoj ndonje recete ose titullin e librit ne email tim eldahoti@gmail.com... Faleminderit.

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?