Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Clomid ??
Nje her kom perdor dhe negativ mka dal testi ..Opet du me provu .Sa prej juve keni pas sukses .A jeni deshpru edhe ju si une
Paula 88 (4 muaj më parë)
Merita ... (4 muaj më parë)
Une kam mbet heren e 4.
Dona Dona (4 muaj më parë)
clomidi perdoret deri ne 6 muaj po gjithmon ne rekomandim te mjekut. percjelle edhe gjendjen e folikulave se momentin qe rriten e merr nje nekcion pregnyl me duket quhet per me shperthy une keshtu i kom marr . Paq suksese
Julia Julia (4 muaj më parë)
Paola un heren e 3 pata sukses po per fatin tim te keq e kisha shtatzani jasht mitre ..uroj qe te ngelesh sa me shpejt e dashur

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?