Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per nenat ne suedi
Pershendetje. Nena si jeni shpresoj te jeni mir bashk me femijet tuaj desha te kerkoj pak ndihm rreth vizes ka 2 vite qe kam ardh suedi vizen e kam pas per 2 vite ka skadu afati kam ba ketkesen prap dhe eshte kthy pozitiv tani duhet te theras per me ma ba karten tjeter te lejeqendrimit nese mund tme tregoni sa zgjat procedura dhe si ju falenderoj
Erenisa Erenisa (9 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

A do të ndërhynit nëqoftëse shihni dikend të sillet ashpër duke disiplinuar një fëmijë në publik?