Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gerhamza te beba 7 jave
Nena prej se me ka lind djali e ka pas pak nje gerham, ne fillim me thojshin mjekt e ka pastrim nese ka pi pak uj, po tash 6 have u kan kshtu amo tash I ka ra edhe gripi qe 5 dit. A ju ka ndodh juve ne eksperiencen e juve. Harrova me cek sa her e kam qu te mjeku mka than nuk ka kurgjo ne mushkri esht I paster e ka veq ne hund e ne fyt edhe mthojke mundet me pas qe zgavra e fytit esht e rrumbullakt e kur shtrihet shtrihet ne form eliptike.po mu qyky sen nuk po mbind pse me zgjat 6 jave e ndoshta hala ka me zgjat mbas gripi jam shum ne stres po tutna ma kan lendu bebin ne sinus kur ka lind.
Kona I (5 muaj më parë)
Dona F. (5 muaj më parë)
I hiqet mosu bon marak djali i vllaut tem kur ka lind sdisa muj ka pas ni kerrhamz ne fyt po vet juka largu ma ska pas problem

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?