Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pesha
Oj nena a dini sa kg keni shtuar ne shtatzan e pare dhe sa ne shtatzanin e dyte
Nita N (5 muaj më parë)
Jana Jana (5 muaj më parë)
Ni shtatzani i shtova 23kg, deri 12-15 apet normal ama qa shkon mbi mdoket ish e tepertt,,,
Nota B (5 muaj më parë)
Shtazanin e pare 12 kg e te dyten tani jam 15 javshe jam ne kg qe kom fillu shtazanin ne fillim kom hek 2 kg e i kom kthy prap
Lenaa .. (5 muaj më parë)
Lora l un me nje shtatzani i shtova 20kg..!!
Dritaaa .. (5 muaj më parë)
vetem nje shtatzani po shtova 20 kg dej ne fund
K K (5 muaj më parë)
shtazanin e par 5 kg e kam lind vajzen 3.300 ndersa shtatzanin e 2 t 12 kg dhe e kam lind vajzen 3.600
Rina Anir (5 muaj më parë)
Lora une skam pergjigjje per shtatzanin e dyte pasi kam vetem nje djal hahah mirepo ne shtatzanin e pare i kam shtuar 12-13 kg

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?