Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

nena u linda
nena te une e linda vajzen time pesha 3.400 emrin Inara faleminderi qe me ndimuat shum . edhe pse kisha shum dhimbje edhe kam por te gjitha i harrova kur e morra ne krah inaren time . inshallah ka shendeti te mir gjith jeten
Lejla Inara (5 muaj më parë)
*** Buna *** (5 muaj më parë)
Urime dona me jet te gjate inara.
Lita Ademaj (5 muaj më parë)
Urime dona-lejla jete te gjate vajzes e ty sherim te shpwjt
**mah-babies* * (5 muaj më parë)
Urime dona me jet tgjat princeshen,sherim te shpejt ty.
Ttoole1 ... (5 muaj më parë)
Urime me jete te gjate dona ty sherim te shpejt
♥ Jona ♥ (5 muaj më parë)
Urime dona me jete te gjate vajzen, sa shpejte kaloj koha edhe ti ke qene me cerklazh me duket.. sherim te shpejte :))
Lejla Inara (5 muaj më parë)
faleminderit shum une kam lind ne javen e 39+4
Engela Siar (5 muaj më parë)
urime e dashur me jete te gjate vajza dhe me plot shendet bashke me ju
Erina 4 (5 muaj më parë)
Urime me jete te gjat ty sherim te shpejte
Pranvera ? (5 muaj më parë)
Urime paste jete te gjate bebushi! Ty sherim te shpejte
M Kryeziu (5 muaj më parë)
Urime lindja e vajzes dona ishalla rritet me prind e moter zemra vogel inara . E ty shërim te shpejt e dashur
Liridona M. (5 muaj më parë)
Urime edashur me jet te gjatt ...
Vajza 01234 (5 muaj më parë)
Urime e dashur me jet tgjat vajza e ty sherim te shpejt.
Albulena Hajrizi (5 muaj më parë)
urime me jet te gjate..
Nita ^ ^ (5 muaj më parë)
Dona sa jav i pate qe linde?
Lejla Inara (5 muaj më parë)
faleminderit shum nena se gjithmon keni qen pran meje . une pata lindje pak te. veshtir sepsw me ka pelci vena pata pag gjakderdhje po tani fal zotit jam mir une dhe beba . nita po ne gjakov kam lind . dhimt ja kan nis ne ora 3 pas mes nate ne ora 8 jam nis per ne gjakov . npergjithsi. kam kalu shum ma mir se nprizren
Arbana Bytyci (5 muaj më parë)
Urime e me jete te gjate.
Tina( Siar) <3 (5 muaj më parë)
urime me jet te gjat vajza e ty sherim te shpejt
Ana Dena (5 muaj më parë)
Urime me jete te gjate :)
(5 muaj më parë)
Urime e paq me jet te gjat e ty sherim te shpejt
Nesa D-m-k (5 muaj më parë)
Urime lindja e vajzes ishalla t'rritet me gjitha t'mirat.
Nita ^ ^ (5 muaj më parë)
Urime dona me jet te gjatë vajzën e gëzoft emrin
Abl Bjk (5 muaj më parë)
Urime e paqe me jete te gjate vajzen . Ne cilen jave ke lind?
Linda Murati (5 muaj më parë)
urime dona lejla in shall a ka fat e jet te gjat e ty sherim te shpejt
Dorina Tina (5 muaj më parë)
Urime ishalla ka jet te gjat vajza , ty sherim te shpejt
Tesa M (5 muaj më parë)
urime dona, e pac me jete te gjate :)
Julia Julia (5 muaj më parë)
Urime dona me jete te gjate vajza :)
♥ Dimal ♥ (5 muaj më parë)
Dona urime urime qoft me jete te gjate vajza ,sa te zgjaten dhembjet,a linde spital pz?
Mmami 2019 (5 muaj më parë)
urime dona paste jete te gjate e te lumtur!
Idda Addili (5 muaj më parë)
E patc me jet te gjat e shijoje ket jet me ciken ins ha llah gjithmon jeni mir
Erta J (5 muaj më parë)
Marshallaaaah . E pac me jetd te gjatee

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?