Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena shikoni ne murin tim foto
Pershendetje nashta po ju kujtohem qe pyta per ate shoqen time qe ka ba nje test, e sot e bani prap e i ka dal kshtu vija e dyt ma e trash sipas jush eshtebpozitiv apo i pavlefshem?
Bena Memaj (5 muaj më parë)
Lita Ademaj (5 muaj më parë)
Ariana le te provon edhe nje le te sigurohet
Teuta Sefadini (5 muaj më parë)
Per menimin tim i pavlefshem eshte edhe ky test :(( le te provon nje test tjeter jo te ksaj marke
Julia Julia (5 muaj më parë)
esht pozitiv e dashur keshtu me ka dal edhe mua ne shtatzanin e par.. dhe isha :)
G & A (5 muaj më parë)
Mu me duket qe e ka lag pahiri dhe ju ka bo ashtu njera vi , mendoj qe mundet me qen 7zan :)
Suela ♥ (5 muaj më parë)
Ariana si i dyshimte duket. Nese do isha je vendin e sai do beja nje test tjeter se kjo nuk me bind shume
Ema Lutfiu (5 muaj më parë)
Ndoshta seshte tu dit me ba mir testin por mendoj se eshte pozitiv pasi i dalin 2 vija
Sil Vi (5 muaj më parë)
E ka me te leht me beta hcg analizen e gjakut ,sdi ky testi sme jep shum siguri ,shpresoj te jet
Letta . (5 muaj më parë)
Positive i ka dal po pse qajo vija e dyt ashtu keq ka dal mos e ka lag,ama aq te theksume dy vija ok eshte pozitiv
Nita ^ ^ (5 muaj më parë)
Tyben sedi qysh pe ban kete test haha.. ama apet i dyshimt mu pom doket

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?