Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

vonese cikli nga antibiotiku
pershendetje nena , a ju ka ndodh mju vonu cikli nga perdorimi i antibiotikut dhe pas sa dite ju ka ardh cikli.. jom bo merak per shtatzani nuk tentoj dhe mbrohem , kom perdor antibiotik amoxicllav 1 jav , cikli nuk me ka ardh qe 5 dit..teste kom bo nga meraku por me kan dal negativ.. faleminderit per pergjigje,kaloni mire !
Anik. A (6 muaj më parë)
Anik. A (6 muaj më parë)
jam shum ne merak se kurr sme ka ndodh keshtu.faleminderit nena per pergjigjet.ju uroj shendet
**mah-babies* * (6 muaj më parë)
Anika po ka mundesi me u crregullu cikli pas terapis me antibiotik,mka ndodh dy tre her mua kshtu.
Genta Genta 1 (6 muaj më parë)
Mua mu vonua cikli pastaj me erdhi vetem nje dite bera test shtatzanie me doli pozitiv ndersa kur bera test te gjakut hcg me doli qe sjam shtatzane . Tani ende sme kan ardh krejt shkaku i antibiotikut. Ndihem e fryre disi se cikli nuk me erdhi si zakonisht
Mami Ezanes (6 muaj më parë)
Anik a po ka gjasa, edhe un niher pata mar antibiotik e mu pat cregullu cikli cat muj.mu me paten ardh 2jav ma heret po kish gjasa edhe me tu vonu, ama sbesoj se vonon ma shum se 1 jav

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?