Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

me ndihmoni ju lutem
prsh nena,ciklin e kam pas gjithmon te qrregullt,kam perdor inositil,dostinex,vagimed,cefaklor,utrogeston,cervagud baby to bo,pas perdorimit te tyre me erdhi cikli mujin e par,tani akoma pa u bo muaji tjeter me erdhen serish,mirpo tani qe u desht mem ardh nuk me erdhen akoma,bona test dhe me doli negativ,kam 3 muaj qe tentoj per shtatzani,ju lutem me informoni nese keni tboni me ksi rast.ju flm
Lina Lina (2 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?