Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

nena linda vajzen time
pershendetje nena shpresoj te jeni mir , une sod ne ora 11 e linda vajzen me lindje normale gjethqka shkoj mir faleminderit per ndimen qe ma keni dhan
Linda Murati (2 javë më parë)
Linda Murati (1 javë më parë)
faleminderit shum nana in sha llah krejt nanat i gzon all ahi me fmi
M Kryeziu (1 javë më parë)
Urime linda . Per vajzen ishalla me gjdo te mir ne jet . E bahet e hajrit
Albana N (1 javë më parë)
Shyqyr se paske kalu let edhe vajza koka mir. E gzoft emrin se shum tmir ja paske lan
Engela Ceka (2 javë më parë)
Urime linda me jete te gjat e te lumtur vajzes . Dhe ty sherim te shpejt :)
Albiona M (2 javë më parë)
Urime lindja e vajzes, e paq me ymer! Dhe ty sherim te shpejt.
Cila ** (2 javë më parë)
Urime linda me jet t gjat bebi
Pranvera ? (2 javë më parë)
Urime linda
Linda Murati (2 javë më parë)
Ne javen e 40 kam lind emrin ja kam lan medina
Laura 12 (2 javë më parë)
Urime e dashur. Paqt bebi jet te gjat ty sherim te shpejt
Bora Bora (2 javë më parë)
urime lindja e. vajzes ishalla me jete te gjate si ja le emrin sa jav linde ti
(2 javë më parë)
Urimeee zemer
Linda Murati (2 javë më parë)
faleminderit shum nena mir kalova me infuzion e me inekcjon me qelen po per tri kr krejt u kry
M N (2 javë më parë)
Urime me shendet dhe jet t gjat vajza
Ada B (2 javë më parë)
Urimeee ishalla rritet me prinder
Lejla Inara (2 javë më parë)
urime linda qdo tmir ty dhe qikse . me ymer . me ne fund
Aresa Zajmi (2 javë më parë)
Urime linda.Shyqyr qe paske lind.Qysh kalove
Vajza 01234 (2 javë më parë)
Urime e dashur, me jet tgjat vajza e ty sherim te shpejt.
Erta J (2 javë më parë)
Lindaaaa marshallaaah e pac me jeteeeee shume te gjate . Uroj te jeni mire te dyja . Tani vetem per ty u futa tek portali. Te te pyesjaa prap . Perqafimeee
Laurel H (2 javë më parë)
Urime linda..Me jete te gjate voglushen ..
Suela Ammar (2 javë më parë)
Urime lindja vajzes qoft me jete gjate e te lumtur sherim te shpejt
Erina 4 (2 javë më parë)
urime me jete te gjat ty sherim te shpejte
Medina Ime (2 javë më parë)
Urime e dashur...
Linda Murati (2 javë më parë)
faleminderit nena amin in shall ah po me doktor ibrahim rexhen linda jo shum pak po kaluse
lumaa (2 javë më parë)
urime linda,me jet te gjat princeshen e vogel e ty sherim te shpejt.
Dorina Tina (2 javë më parë)
Urime ishalla e ki me jet te gjat , ty sherim te shpejt
Albana N (2 javë më parë)
Urime Linda,i dhasht zoti shendet dhe lumturi gjat gjith jetes. A heke ne lindje? A linde me dr. Ibrahimin?
Tina( Siar) <3 (2 javë më parë)
urime me jet te gjat vajza e ty sherim te shpejt
Linda Murati (2 javë më parë)
flm shum ajla elhamdulilah mir dyjat jemi
Ajla A (2 javë më parë)
Urime linda elhamdulilah qe je mir vet dhe bebushja
Linda Murati (2 javë më parë)
faleminderit shum
Arbana Bytyci (2 javë më parë)
Urime e me jete te gjate, sherim te shpejt ty.

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?