Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vajza qan ne gjume
Nena vajza prej 3 muajsh qan ne gjume tani eshte 17 muajshe diten kur tflen qan ne gjume dhe i del gjumi tani. Pse mundet me ndodh kjo . Se gjeth po ia prish gjumin , edhe shume po me dhimbset kur po e degjoj tu qajt
Blerina ... (2 muaj më parë)
Blerina ... (2 muaj më parë)
Faleminderit tina amin ishalla
Tina( Siar) <3 (2 muaj më parë)
Garant te mer msysh se njejtin prb e kom me djalin 6 muj mi ka bo tash po ka qef me lujt e me kesh tana krejt tu nga mas ti ton naten kan si ngjum po un i lexoj kuran meniher qetsohet e ti qe sdin vet lshoja pi telit qaty ngat kuran rukje per msysh ki me pa qe qetsohet qika insha llah i heket

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?