Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A kthehet pesha normale nqofse e nderprejm tab dekort ?
Kam fillu me shtu pesh prej qe e kam perdor dekort , po me pelqen qe kam shtu sepse kam pas nevoj po nqofse e nderprej a e kom ket pesh apo kthehna ne gjendjen e meparshme
Leta Demiri (7 muaj më parë)
Vajza 01234 (7 muaj më parë)
Me mir esht me ushqime me perdor meu trash se kokrrat veq te bajn dam.
**mah-babies* * (7 muaj më parë)
A e ke perdor me sipraktin apo vetem ato?A jan qato tableta qe perdoren edhe per alergji edhe kishe me te trash apo jam gabim se tnjejtin emer e kan.Nese jan qato nderpre menjeher se veq te fryjn,e ti demtojn veshkat e ja u sheh sherrin dikur.Prej tyre nuk trashesh po veq fryhesh si ti nal prap vje ngjendjen e me parshme.

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?