Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Veshje per femije
Pershendetje mama. Uroj te jeni mire ju dhe bebushat tuaj. Motra ime ka nje dyqan online me veshje per femije nga 0 deri 12 vjec. Me cilesi shume te mire dhe cmimet nga me te lirat ne treg. Ben dergesa ne cdo shtet. Nqs deshironi mund ti hidhni nje sy. E gjeni ne instagram: ajma.Kids.Fashion
Dhe ne facebook ajma kids fashion.
Megi , (3 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?