Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Filmat
Moj nena po me filmat si i keni punet a ju del koha hahaha... Apo sa te filloi filmi ju ze gjumi si mua... Sot pashe nee kinema 2 gisht mjalte me pelqeu shume ju a sygjeroj ..
Ana Dena (3 muaj më parë)
Em...ali ... (3 muaj më parë)
mir elhamdulila.sumeja gjall e shnosh po me.pun obligime e si grat ma sit vijna nshpi sdina mu nal spo kam koh mu kyq se kur te hysg ne faqe hec e mos ri pa e pa a tka kthy ndojkush hahahha
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Emine a gjall je moter moti ste kom pa knej
K K (3 muaj më parë)
un kir jam martu nuk dojsha me nejt vet si mlishin vet nshpi e dej vishin rrisha tu kajt thojsha vjen naj njeri se njoh that jam kusheri a diqka i familjes e munet me hy me qellim mem vjedh a diqka shum jam tut po tani me koh mkaloj se edhe fillova me i njoft njerzt a kom qef me flejt derr burg as ni drit mos mu pa hiq kerku veq 40 dit pas lindjes e la ni drit ose e heku rilete prej dritares edhe qaq sa mhin drit mrena se ma shum nuk la kurr burri mthot gjeth qysh po din me hin ndhom e me dal me drit nala edhe kur lypi diqka kurr nuk e dhezi driten ashtu me drit nalun veq me dor i preki rrobat e qikes e di qka po i marr
Vjollca 2018 (3 muaj më parë)
Ana une kshtu si ti i kam me merr gjumi tu i shiqu veq jo shpesh ahahahaha me randesi fillimin edhe fundin me nxan te filmit,shiqoj shum filma se ende skam femije me shiqu cufo etj edhe tash 7zane po kam kohe ma shum ,bile ta kisha rekomandu me shiqu 'Prisoners'filmin mram e kam shiqu teper ka qen i mir.xxx
Em...ali ... (3 muaj më parë)
pershendetje te gjithave nenave edhe atyre qe me njohin edhe atyre qe sme njohin se u ba koh e gjat sjam kyq ...sa per filma skam koh me i pa hiq se qat koh qe e kam te lir ise pastroj ne shpi ose jes ne kuzhin tu gatu hahahahah e kur ta qeli youtuben sdi ka me sjell e qka me kqyr spari...sa per kino i kam dy bileta pa shfrytzu edhe ata gratis me shku me pa film po koh skam me shku hahahahha ...
Ana Dena (3 muaj më parë)
Po dakort jam suela, po mbase ngaqe na kan munguar filmat shqip , aq me shume filma me personazhe te medhenj se filmi ka shume aktore te mire te shqiperise nee fakt... ,
Suela ♥ (3 muaj më parë)
Hahhhah ska ngel njeri pa e pa ket filmin. E te gjithe po flasim. Vetem une dhe burri im kemi ngel pa shku. Kisnet neser ne oren 8 do te shkojm dhe ne hhahah aman se ran telef mas kti filmi gjith dynjaja
Arieta D (3 muaj më parë)
Haaha ana i paske punet mire me fjet vet ne shpi me drite ndez. Une vet ne dhome po pata mw fjet o nje tv e le ndez o nje drite. Keq e me keq
Ana Dena (3 muaj më parë)
Hahaha Tanna , nuk e di a me beson kush Po deri para 4 vitesh kur jetoja nee shpine time nee mes te Nates shume shpesh I coja zile mamit dhe e kuptonte we duhej te vinte te flinte me mua , ose shkoja te krevati mamit me babin..rende fare sitauata ime dmth hahah, ka keq e me keq ahhaah
Ana Dena (3 muaj më parë)
Arieta duket interesant do e shoh dhe une ate film... Thx
Ana Dena (3 muaj më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Tanna . (3 muaj më parë)
Oh moj Ana sa shume kom pas deshire e kom shiqu para disa viteve...tash shume frikesohna njejt, as qe guxoj me nejt vet ne shpi. Diqka me ka hy shum nji lloj frike pa kuptim qe kanjihere qeshi me veten po spo mundem me hjek.
Ana Dena (3 muaj më parë)
Klea un kurrrrreee un shoh filma horror , jam sh sh sh sh frikacake.... Un fle me dritte ndez nese jam vetem ne shpi hahah
Ana Dena (3 muaj më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Ana Dena (3 muaj më parë)
Hahahah me shkrite, un akoma skam fillu me filmat e kalamajve vetem johny johny yes papa do cuni tani... Dhe un kisha kohe pa pare , se sa here nis te shoh nee shpi me ze gjumi ndaj that nami te behet e shkova nee kinema... Dhe pse u ndjeva fajtore me thene te drejten se nuk e kisha lene asjehere djalin 8muajsh me vjerren aq gjate dhe mezi prita te vija...
Tanna . (3 muaj më parë)
Oh edhe une hy ne qet grupin chu chu tv e gjithqka rreth femive. Jo valla e vshtir qenka kjo periudha me femit e Vogel se gjithqka rreth tyre, mandej as une skom kohe 1-2 ore me ndejt nji vend. Nuk mbaj mend filmin e fundit kur e kam pa.. Me shume youtube qka do qe me pelqen me copa kur te jam ne kuzhine. Shnosh se rriten fmite e na kthehet prap koha:)
Arieta D (3 muaj më parë)
Po seriali i fundit qe po shoh eshte masa en dhë beeeer hahaha. Une po shoh filma mbas ores 10 kur burri e mer djalin e madh me fjet e une me te voglin ne sallon derisa flen i madhi, e nuk guxoj me hap deren, burrin e ze gjumi para djalit dhe kur me pelqen ndonje e vazhdoj. Se fundi disa filma italian i kam pa, i bejne te mire, nje nate e kam shiku the pursuit of happyness me will smith dhe djalin e tij, shume i mire dhe tregonte realitetin e hidhur te kapitalizmit ose ma sakte konsumerizmit amerikan. Per kete dy gisht mjalte degjova qe ne cineplex eshte shfaqe vdo gjysme ore dhe te gjitha sallat plote.
K K (3 muaj më parë)
tybe mu pelqejn filmat horrorr e sodomos me vapira me rremojsa syt i kisha majt veq mi kqyr qiken e madhe ma ka kqyr vjehrra kom pas koh me kqyr boll e tash kjo e vogla po ka pun boll po ma e urt osht e filma fort spo kqyri veq kur po kam vakt seriale turke po kqyri qaty tani kunatat pok kallxoj qa bahet qa u ba
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Ana me filma jam mrapa shum,se asnjeher smundem me perfundu nje deri nfund,kur kam ndonje qe mpelqen shum e percjelli ne youtube kur tkam koh.Me shum percjell dokumentare,hulumtime ksi gjerash.Ashtu sikur sumeja edhe un,chuchu tv,bang bang,nursery rhymes etj.
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Me filmat krejt diten toy story , perbindeshat, minions e kto me rradhe hahaha kur te kam kohe te lire mundohem me lexu dicka filma e tv nuk shikoj hiq krejt dita baby tv shkon

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?