Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth antibiotikut
Pershendetje nana djalit 10 muajsh per her te pare jam tu i jap antibiotik per ni skuqje te veshit, a ka naj problem qe sot ja kom vonu 20 minuta e muj me ja dhon tash psh qysh ja kom pas me ja jep ne ora 14 a duhet me shty mu bo 14:20 edhe nuk po ka qe e zgjin prej gjumi ne 6 mengjes me ja dhon qashtu ngjum ja kom qel gojen e ja jepa edhe ky veq e perbinti edhe u kthy anej flejti,mos ka naj efekt negativ se eshte hera e pare qe perdori,ju falenderoj shume
Lola d (3 muaj më parë)
Eli Shala (3 muaj më parë)
Per mendimin tim nuk ka kurfar problemi pas 6oresh ja jep 20minmbrapa.. vetem sasi nuk bon me qen me shum ose me pak..nuk bon as me ja dhon para se me i bo 6 ore .
Lola d (3 muaj më parë)
Falemderit shum te dashura per keshillat ju pershendes
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Jo lola nuk ka ndonje problem per asnjeren per ngum kurgjo hiq e as qe ja ke vanu 20 min heren tjeter mos ja vono beje me alarm ne tel cdo her qe ki mja jap se jan te caktuar antibiotiket deri ne sa ore zberthehen e me kalu koha e humbin efektin
Reihan Kovachi (3 muaj më parë)
Lola un per momentin qikes jom ti dhon antibiotik ka bakterie nhund ..10 mujshe osht 3 or para antibiotikit jepi probiotik mos t haroj me cek qe antibiotiki e mban shum gjat ngjum mos u bon merak
Arieta D (3 muaj më parë)
Qe ka qene flejt ska asnje problem, qe ja ke vonu 20 minuta prape se besoj qe ka problem edhepse kaq te vogel skam pas rast ti jap antibiotik, por prape s besoj qe prish pune 20 min, edhe ne daq jepja ne 14 ne daq ne 14 20 nuk lun shume rol.

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?