Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sekrecionet kafe
Pershendetje nena. Jam shtatzene per here te pare dhe kam 4 muaj e 2 jave(18 jave), por disa dite kisha sekrecione ngjyre e bardh pak te trasha si qummshti prishur, tani ka sekrecione kafe a eshte e demshme per bebin diqka? Kontrollen e kkam te marten por spo durohem deri ateher thash te pyes tek nenat. P.s eci qdo dite nganjeher mme pak nganjeher me shume. kaloni sa me mire
Besa B (3 muaj më parë)
Besa B (3 muaj më parë)
Flm te gjithave per komente.une jetoj ne gjermani dhe dje isha kontroll me tha nuk ke asnje infeksion je shume mire beba shume mire eshte. Kaloni mire
Arbe 94 (3 muaj më parë)
Mendoj se duhesh me shku nvizit te gjinekologu gjithqysh mos e le ne asgja, veq e hek marakun une kisha vec si pika ni grimc edhe shkova se smujsha me nejt se pritsha kontrollen te mjekja jem hiqqqq... nspital dmth e qashtu uroj mos tkesh kurgjo serioze
Arieta D (3 muaj më parë)
Po besoj qe gjinekologu te propozon te besh strisho dhe eventualisht urinokulture, mund tr kesh ndonje infeksion bakterial i cili sherohet me antibiotike. Mire qe paskr konsulten shpejt te mjeku dhe tregoi gjithcka.
Jusra H (3 muaj më parë)
Mendoj qe duhesh me nejt rat sa ma edhe me marr inekcion progresteron
Mami vajzave (3 muaj më parë)
Mirë është të vizizohesh sa më parë e dashur. Ndoshta nuk janë asgjë por mos i neglizho gjithsesi. Më mirë kur gjërat kapen në kohë. Të uroj gjithë të mirat!

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?