Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kam vones te ciklit
Pershendetje gra te dashura un kam vones te ciklit heren e fundit , diten e par te periodav e kom pas 7 mars por kam vones. A me bo test a jo spo di se ka 2 vite e gjys qe provoj me mbet shtatzan . Ju luten te me pergjigjeni ?
Egzoniza (1 javë më parë)
Tesa M (1 javë më parë)
Egzoniza a e ki be testin, ishalla je
Julia Julia (1 javë më parë)
po beje 1 test e dashur ..uroj te dali pozitiv

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?