Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ndonje ilaç kunder lodhjes ne shtatezani
nena si jeni si kaloni,a ka ndonje ilac kinder lodhjes plogeshtise se tepert ne shtatezani,pasi edhe buka sme hahet po po edhe ndjej lodhje te madhe ne kembe
Eliza . (1 javë më parë)
Arbe 94 (1 javë më parë)
Magnezium edhte kunder lodhjes
Tanna . (1 javë më parë)
Uhh edhe qka harrrova, kerko fara chia kishin nji prmbajtje te jashtezanoshme te vitaminave e omega 3. Shume te preferuara ne shtatzani dhe gjidhenje. I qet ne cornflakes apo me jogurt, sallata etj
Tanna . (1 javë më parë)
Eliza lodhja vjen normal nji ane e ke pak pesha e gjitha ndryshimet ne trup, amo edhe nga pagjakesia. Ne cilin muaj je , se ne muajt e pare deri kah 4-5 ke mundesi shume me u lodhe e pastaj te kthehet energjia deri kah fundi ish dasht me qene ma r forte. Shiqo tek muri im kam post dy foto me receta per imunitet , te ndihmojn shume amo boni vetem nga nji psh nji molle, karrote etj se me bo sasi te madhe po u prishke shpejt e nuk ia vlene me qu dem.
Mami vajzave (1 javë më parë)
Edhe multivitaminat a po i merr?
Arieta D (1 javë më parë)
Magnezium dhe kalcium, per muskuj dhe eshtra. Pyete mjekun njehere.

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?