Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Fara chia
Nena fara Chia a i ka perdore dikush gjate fillimit te shtatezanise,nese po sa sasine dhe si e keni bere kombinimin me te lehte me perdore sepse me uje disi e nerveritshme.
flm shume!
fina123 (3 muaj më parë)
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Ana lina jo e dashur sme ke pasur asnjeher un qe 8 muaj jam ne grup, flm e dashur shum puthje per juve
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Mah babies faleminderit e dashur kam lexu dikun qe kish pas ma heret grup e tash skoka ma shum flm
Eli Shala (3 muaj më parë)
Laura une nuk po te njoh ose e ke ndrru numrin,ne grup nuk jemi me arsnje.Une e kam vetem fitoren .I kam shum mike ketu perzemer po ne une nuk kam kohe eshte se me qef kisha majt kontakt. ne fcb ose instagram .
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Laura i kemi numrat e disa prej mikeve ktu,qe flasim,jo grup skemi.Ose un sdi qe ka.
Tanna . (3 muaj më parë)
Fina edhe une kom provu me uje po ska shanca teper neveri ajo pjesa e lengeshme. Edhe une po i perdori me drithera, e sallate ,djalit po ashtu po ia jap se jane te pasura me omega 3 e shume vitaminava te rendesishem.
Bebi Noar (3 muaj më parë)
Mah babies, kam ndegju qe keni grup edhe ne whatsapp a esht e vertet
Eli Shala (3 muaj më parë)
flm shume shoqe
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Ana tash ti boj foto e ta dergoj ne watsapp
Eli Shala (3 muaj më parë)
ani mi tregoni cfare jane
Kenza Ime (3 muaj më parë)
ke ne cdo market ne sekroein e gjerave bio..ose ne dyqanet me artikuj bio
Eli Shala (3 muaj më parë)
se kam dit,se dina ke ketu me i ble :
Kenza Ime (3 muaj më parë)
une gjate shtatzanise nuk kam.perdor vec keshtu per qef jogurt,1 luge te mesme fara chia dhe tershere...shume te shendetshme..
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Ana per minerale dhe vitamina,jane shum te shendetshme.Kemi shum dobi prej tyne
Eli Shala (3 muaj më parë)
Pse jane ato fara pse perdoren ?
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Fina mundesh veq me kos,mundesh me kos dhe tersher,mundesh me sallata etj.Un edhe pse sjam shtatzen e bej cdo mengjes me dy lug kos,nje lug tmesme fara chia,i le 15 min me pushu e i ha.Mundesh deri ne ne 1.5 lug gjelle nese e perdo ne dy vakte,e nese ne nje vakt nje lug tmesme.
Ana Dena (3 muaj më parë)
Me kos me teeshere, nje luge gjelle pak a sh perdor un

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?