Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A kthehet fruthi
Pershendetje nena femijet emi e kan pas fruthin para 1 viti tash nje fmi i familjarit i ka ra fruthi e kemi dit femijet kan nejt te ata desha te di a ka mundesi me i ra fruthi prap e po friksohem djalin evogel ekam 6 muaj mos ju ngjitet se nje i rritur vjen tena shpesh ama ai nuk ka fruth a mundet qe me ardh prej tij per shkak qe rrin atje
Ajla A (3 muaj më parë)
Ana Dena (3 muaj më parë)
Te voglin sa me larg, femijet e tu mos i ler te takojn me to se nuk i dihet...
Arieta D (3 muaj më parë)
Nuk e besoj qe u bjen se e paskan pase frik plus te imunizum jon, deri ne 10 vjet imunizimi ka efekt, mirepo laju duart e syte edhe mos i le kontakt me te voglin, sepse me sa e di edhe nese vet nuk e marin mund te jen bartes plus qe i vogli ende eshte i paimunizum me vaksinen kunder fruthit.
Ajla A (3 muaj më parë)
Se kemi dit qe eka fruthin

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?