Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kontraceptivet gjat gjidhenjes
Pershendetje Nena ,kam nje pytje ? Sa e dini sa e eshte e lejushme perdorimi i kontraceptivet 72 oresh gjat shtatzanis ,faleminderit shum ju uroj gjdo te mire .
Elife Memeti (3 muaj më parë)
Elife Memeti (3 muaj më parë)
Kto nuk e kisha mendu mos me ja dhan qumshtin e pare ,ok shum faleminderit kshtu do te veproj siq tha ti. :)
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Life,pompoji per dy vakte bile e shtyn kohen kur ke me i dhan perseri.Pastaj qumeshtin e pare prej gjirit sja jep bebit po e hudh,edhe mandej i jep fmiut,ndoshta pom kupton cfar po them
Elife Memeti (3 muaj më parë)
Mah-babies ,ashtu e kisha ne mendje edhe une me vepru mirpo kisha frik se mos ndikon diqka te beba ime eshte 9 muajsh .mirpo besoj qe do te veproj ashtu faleminderit shum per pergjigjje .
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Life,nuk e di saktesisht por tkisha keshillu,me pompu gjoksin nese mundesh me e qit nshishe e mandej per disa or spaku kalon edhe efekti tabletit,edhe fmiut i jep nga shishja e je me e qet.
Elife Memeti (3 muaj më parë)
Me falni se kam bere nje gabim ne pytje “kontraceptivet 72 oresh kunder shtatzanis gjat gjidhenjes “

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?