Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Analizat e vajzes
Jam bere merak per analizat se deri te premten e kam kontrollen. Deshta tiu pyes e hekurit si shenon .Lymph , neut ,mono , eo , baso. Keto i kane dal te ulta shume.
Blerina ... (3 muaj më parë)
Blerina ... (3 muaj më parë)
Faleminderit sumeja . Po me dha shurup po nuk po e pin kerqysh.
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Iron eshte hekuri . Hekurin e paska pak poshte po per moshen qe e ka sdi a eshte shqetsuse fol me pediatrin njeher ka mundsi te jep ndonje shurup
Blerina ... (3 muaj më parë)
Faleminderit shume prej te gjithave. Kam edhe nje pytje sirupin a mundem ne ushqim me ja dhene
Blerina ... (3 muaj më parë)
Faleminderit shume prej te gjithave. Kam edhe nje pytje sirupin a mundem ne ushqim me ja dhene
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Kjo e hekurit eshte pak posht,po jo edhe shum.Me ushqime mundesh me ja rregullu.
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Blerina keto ne foto nuk jane shqetesuese.
Blerina ... (3 muaj më parë)
Edhe nje leter e ka iron 2 shenon ndoshta qajo eshte e hekurit vleren e ka 5.9.
Sumeja ^-^ (3 muaj më parë)
Blerina n pergjitsi mir i paska edhe hemoglobinen per moshen qe e ka super e paska yy djali im 5 vjeqe aq e ka . E hekurin a ja ke kerku mi bo se nuk e paska ne leter hekuri shkruhet FE . Po mbasi hgb eshte e larte edhe hekurin besoj e ka mire . Sendimentin mire e paska infeksion ska qito disi ma kryesore tek femijet
Kenza Ime (3 muaj më parë)
hemoglobina rshte proteine w rruzave te kuqe te gjakut permes te ciles e din a eahte anemike a jo...analiza e hekurit nw gjake quhet feritina...vlerat nuk i paska me difwrencw te madhe nga vlerat referente...
Blerina ... (3 muaj më parë)
Fitore e publikova foton
**mah-babies* * (3 muaj më parë)
Blerina,postojee me foto analizen.
Blerina ... (3 muaj më parë)
Kenza ime vajza eshte mire po vet ja bera analizat . E hekurit a eshte hgb apo
Kenza Ime (3 muaj më parë)
nese eshte e semure me ndonje virus ose infeksion eshte normale qe levizin vlerat sepse neutrofilet..monocitet .lymphocitet luajn rol mbrojtes ne organizem dhe aktivizohen per ge luftuar cdo virus apo infeksion ne organizem

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?