Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje
Nena kam vajzen 2.5 muaj a mund ta le pa doreza ne duar pasi thonjet ja heq dhe nuk gervishtet por kam friken e syve.
Evi Evi (1 javë më parë)
Sumeja ^-^ (1 javë më parë)
As une doreza si kam vendos asnjerit femije si jom ardh prej spitalit thonje ja kom pre edhe ska pas problem . Fmija vet e ka instiktin i mbyll syte kur te afron dicka afer
Ana Lina (1 javë më parë)
Evi kurr nuk ju kam vu dorza femive te mi,vetem dy dite e para qe kan lind,kur i kam pastru per her te par mo kurr si kam vendos..Beba duhet me prek me ndi lekuren e vet e te nenes ai nuk sheh pse me te ndjej.. per mendimin ti eshte gabim !
Tanna . (1 javë më parë)
Po evi edhe une ndoshta veq 2 jave ma gjat nuk ia kam mbajt. Sma merr mendja qe e lendon veten se eshte rrit tash pak. Ma shume i fusin duart ne goje, po e kan ate instikt kshtu qe eshte ok.
Evi Evi (1 javë më parë)
Shum faleminderit ana
Ana Dena (1 javë më parë)
Hiqja pa merak, un nuk ja kam mbajt fare... Ta kesh me jete
Evi Evi (1 javë më parë)
Shume faleminderit e dashur
**mah-babies* * (1 javë më parë)
Evi ska problem deri sa ka higjien,dhe thonjet jane te prer.
Evi Evi (1 javë më parë)
Jam munduar ta le ndonje moment por kam friken mos fut gishtat ne sy
Bebi ime (1 javë më parë)
Un dej 4 muaj ja kam lan se ky me gishta i ferkote syt e nje nat gjak i kishte ba faqet pra nese e sheh se nuk i prek syt mos ja ven.
**mah-babies* * (1 javë më parë)
Evi po mundesh,bile mjaft gjat ia paske mbajt nese po mendon per ter kohen me to.

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?