Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qumeshti i bebes
Pershendetje te nderuara. Kunata ime ka vajzen 2 muajshe dhe ajo nuk ka fare qumesht gjiri, vajza nuk po e merr shishen asesi nuk e pranon veten me shiting duke e ushqy. Ju lutem ndonje keshinm nga pervojat tuaja.
lilitringa@hotmail.com (1 javë më parë)

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?