Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

E brengosur
Pershendetje te nderuara. Kunata ime ka vajzen 2 muajshe dhe ajo nuk ka fare qumesht gjiri, vajza nuk po e merr shishen asesi nuk e pranon veten me shiting duke e ushqy. Ju lutem ndonje keshinm nga pervojat tuaja.
lilitringa@hotmail.com (1 vite më parë)
Reihan Kovachi (1 vite më parë)
Liltringa tkisha kshillu me insistu ma shum me msu me thith me biberon e vogel koka i duhet ndoshta koh deri sa tmsohet

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?