Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Verdheza
Pershendetje nena,
Kam vajzen 5 javeshe por akoma nuk i ka ikur verdheza. Ne fytyre dhe sy i dallohet me teper. Kam folur me pediatren dhe me ka thene qe eshte normale pasi ushqehet me qumesht gjiri. Por une kam merak pasi kam dhe grupin e gjakur 0 rh negativ ndersa vajza 0rh pozitiv. Vajza pi mire dhe ka shtuar ne peshe. Ju lutem koment nese ka ndodhur edhe me ju
Irida Hoti (1 vite më parë)
Irida Hoti (1 vite më parë)
Faleminderit dafina. Jete te gjate djalit.
(1 vite më parë)
Edhe une e kam pas djalin me verdhez, gati 3 muaj se edhe un me qumsht gjiri e kam e per ate arsyje shkon ma ngadale, perderisa shton peshe mos u merakos. Per qeshtjen e gjakut nuk e di nuk me ka ndodhur.. gjitha te mirag

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?