Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hepatolog ?
Pershendetje, po me duhet nje hepatolog i mire ne prishtine. Nese keni njohuri ju lutem me tregoni
Pranvera ? (5 ditë më parë)
Pranvera ? (4 ditë më parë)
Ariet flm shum A edin bash ncilin vend e ka ordinancen
Arieta D (5 ditë më parë)
044165624 arber veliu

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?