Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lexone
Pershendetje te gjithave nenave desha tju tregoj diqka qe ka pas efekt tek un kam pasur disa bakterie ne vagin si vaginoz bakterile besoj e keni ndegju edhe kam ngren hurme menjeher pas 2-3 dite jam sheruar nuk o vetem per ket hurmet ishin te mjra edhe per zorr hemoroide gjitqka sidomos ju nena qe jeni shtatzen ju ndihmon per dhimbjen e lindjes ja lehtson ishin shum tmira mi hanger per dit ishin edhe per humbje peshe edhe per shtim peshe nese hani scum kishin kalori shum falemiderit .
Egzkn (1 vite më parë)
Egzkn (1 vite më parë)
Esht hurm e arabis ka ne cilindo dyqan edhe pem e bekuar edhe kish gati tgjitha vitaminat
Julia Julia (1 vite më parë)
cfare hurme eshte kjo ??? qe paska kaq shum funksione dhe kubmund ta gjejm ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?