Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju luteeeeem nje mendim.Jam keqq
Nena sapo u zgjova kur per te shkuar ne banjo vjen era gazz shkova shpejt e ndala,qe mbrem e kishte len mami hapur se dicka ska dit me mshel, hapa dritaret e kam dal vrap jasht.por kam shuuum e shqetsuar mos mi ndoll gje bebit .levizjet po I degjoj,por kam tu tranuuu.cdo nat mka dal gjumi per banjo disa her kte nat vec ne mengjes,mos eshte efekti gazit. ndenjta jasht e deri sa kaloj.u mundova me vjell Po smunda.jam shum e stresur ju lutem me jepni nje mendin
Adlli Ilda (4 ditë më parë)
Nina Aa (4 ditë më parë)
Adlli nese ti je mire mos mbaj dert se beba osht mire e mbeshtjellur .
Ina 86 (4 ditë më parë)
Shyqyr sju ka ndodh gje ,,,une gazin e kam tmerr ,kur bleva pajisjet per shpine e re para ca vjetesh i mora qe mos te kishin gaz ,,,gths me fiksime jam ne kete pjese,para se te fle i kthehem 2-3 here shpise te shoh mos ka ndonhe prize ndezur a dicka
Adlli Ilda (4 ditë më parë)
Po un ndihem mir.ndoshta rrisku jon ka qen se ka ken dritaraja e banjos hapur e ne dhom tgjumit smu duk qe kishte aq shum ere sa ne hapsira tjera te shpise sepse dera ka qen vec pak e hapur.
Ana Dena (4 ditë më parë)
Shyqyr qe jeni mire e dashur...Jo nuk besoj perderisa ti ndihesh mire sbesojb qe mdikon gje tek bebi... Gjithsesi pyete dhe mjeken tende ose bej nje vizite
Adlli Ilda (4 ditë më parë)
Jam 25 jav

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?