Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pika per pagjaksi
Pershendetje jam tu i perdor vajzes pika ferrosil edhe redox po veq mengjes kur pi ja jap nuk po vjell mbramje kur pi ja jap po vjell meniher sdi a muj me ja dhan veq mengjes normal ka 6 pika ja jap vajza i ka gati 8 muaj
Glina B (1 vite më parë)
Glina B (1 vite më parë)
Analizat ja bona 103 i dul pagjaksia kur i ka pas 4 muj e ka pas 120 tash i kish ra edhe nuk hante ushqim e femijet qe nuk kishin oreks ishin anemik qeshtu mthan tani ja bona analizat
Arieta D (1 vite më parë)
Bon pse jo, qysh e dite qe ka nevoje per hekur
Glina B (1 vite më parë)
Jojo si jap produkte bylmeti amo a bon veq 1 her nditen me ja dhan veq mengjes se nese ja jap edhe mbramje pi vill
Arieta D (1 vite më parë)
Ban ban, redoxi eshte vit c. Shume mire te ka keshillu tana, mos i jep qumesht dhe produkte bylmeti djath a ckado tjeter dy ore para dhe dy ore pas vitaminave.
Tanna . (1 vite më parë)
Glina po bre bon veq mengjes, mos i jep asgje me qumesht deri dy ore pas pikave. Diqka me vitmain c i ndihmon me absorbu trupi ma leht vitamin per hekur. Dmth leng portokalli, kivi, lemon spo di qka han qika. Ti gjeja kur ajo i pin e se mundojn.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?