Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Streptokoket te beba 1 vjeq
Pershendetje nena,djali e kisha me temperatur,i dolen do puqrra te imta neper trup,edhe qante shum u verejke qe ka dhimbje dikun,edhe nga goja nxirrte vetem jarg(peshtym),e quam ne mjek e ne analiza i dul qe e ka kete bakterje,streptokokun,i dha antibiotik me pi,por deshta nga ju ta di a eshte i rrezikshem kjo bakterje,se shum jom bo merak,nga pervoja e juaj ju lutem me pergjigjeni
Liam (1 vite më parë)
Jeta .aa (1 vite më parë)
Djali im e ka pas kete bakterie me antibiotik i ka kalu ama tri her i ka pas ra mrena 6 mujve.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?