Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jave 38+3 sekrete ngjyre kafe
Pershendetje te nderuara jame ne javen e 38+3 kame sekrete ngjyre kafe sot a dmth qe lindja eshte afer apo qfar munde te jete keshtu dhimbje nga nje her ne funde te barkut po kame po jo te medha..Faleminderit kushe gjene kohe te me pergjigjeet
Hm V (4 ditë më parë)
Liridona M. (3 ditë më parë)
une jam ne javen e 37 por kam dhimbje mesi shummm teper edhe 1 jav ekam mi hiq pejt e cerkllazhit por sedi shum kam dhimbje mesi edhe barku shummm :
Dinaaaa ....... (4 ditë më parë)
Mu ne lindjen e dyte ate dit qe e kam pas terminin kam pas sekrecione ngjyre kafe dhe mbas 1 ore me kan kap dhimbjet.te deshiroj lindje te leht
Nëna E Edrinës (4 ditë më parë)
Po e dashur e ke lindjen afër rri gati ose shko në spital
ajla egzon (4 ditë më parë)
Po do te thot qe lindja eshte afer.un 37+4 jam dhe kam dhimbje mezi shum.

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?