Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Varicet
Oj nena disi po kam Therrje ne vaginme duket qe me jan shfawur varicet me cka mun te hiqen a ka pas ndonje rast ose me lehtesu pak dhimjen dhe sa kg keni shtuar deri tani ju pershendes klm
Nita N (2 muaj më parë)
Lanika Lanika (2 muaj më parë)
Eliza therrje edhe un shpesh kam ne vagin diqysh si met picku diqka mjekja pom thot esht normal e kam pyt per variqe po jasht tha spo doket qe ki veq ndodh qe munden mu formu mbrenda sa per kg mos pyt hiq hahah jam javen e 28+3 deri tash 11 kg e gjys
Liam (2 muaj më parë)
Se kam iden qka jan varicet me fal,por deshta me tregu qe une jam ne javen 35 dhe kom shtu 11kg deri tash, e deri ne fund me siguri shtoj edhe do kg,shtatzani te lehte per ty

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?