Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hudher ne vagin
Psh nena a e ka provuar ndonjera prej jush ose ka ndegju mjeki mka than me fut hudher ne vagin ose kos per infeksion ju lutem pergjigjjni
Edonitwhifes (4 ditë më parë)
Trinki Trinki (3 ditë më parë)
o nena mfalni po a mundet mem tregu edhe mu dikush qeto me kos se kom nevoj edheun flmmm
Mariela .... (3 ditë më parë)
eh kuptoni se qfar jan helloshket (leckat) qe qiten qat ciklit eh lyn me kos dhe kshtu eh bon per 10 dit ka me pas efekt mka ndodh edhe mu
Laura Vrioni (3 ditë më parë)
Mariela me fal si perdoret kosi ? Fl
Mariela .... (3 ditë më parë)
Lenaa hyr ne mesazhe dhe te tregoj
Lenaa .. (3 ditë më parë)
mariela mfal si perdoret kosi per infeksion????
Arieta D (3 ditë më parë)
Kam degju qe perdorin por edhe keto dite e kam lexu qe nuk ben sepse mund tr infektohesh me keq.https://www.periskopi.com/gjinekologet-japin-alarmin-mos-vendosni-hudhra-ne-vagine-rrezikoheni-seriozisht-nga-i0
Mariela .... (3 ditë më parë)
per kos osht e vertet se eh kom provu edhe vet nxjerr infeksionin jasht por per huther skam provu se kam frik

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?