Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzania!
Pershendetje nena!! A ju ka ndodhe dhe juve qe kur te rini ne krahun e djathte tju behet barku si vende vende i kuqe?? Se per her kur kthehem ne krahun e djathet lekura te barku behet e kuqe ne vende vende !Jam ne mujn e 5 te shtatzan,a esht dicka e keqe kjo?
Manjola man (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?