Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mu ka rrzu djali
Oj nana mu ka rrzuu djali o e kom lan nshtrat temin kesh tu i shtri un do teshaa o per sherrr veq kur ekom ni ka raa nshpinn ish kann ka kajtt valllaa boll tana ja lajta syt u qetsu qateher per qateher nuk villi amo masanena i dhash me pi sii qdoo her masi tpin vjelll pak shum pak kshtu as kuq kryt se kanpermas as senn jam ba mu tranuuu se qaq pee run qaq ma zii bree e shtina me kesh maheret keshke kshtuu veqq qe tash e ka kohen e gjumitt ni or kaloj tash penqes me fjett amo spoo di qa me ba ame qu te mjeku a qa djali i ka 6 muj e gjys
Flutra B (3 muaj më parë)
Flutra B (3 muaj më parë)
Un prita qysh po reagon po djali mir tash keshkee. Lujke si qdoher ishalla sosht diqka sen masi po kesh spo kan kejt normal tash si qdoher faleminderit per komente
Nota B (3 muaj më parë)
Kur rrezohet femiu nuk duhet me ushqy mas pakti 2-3 ore per siguri dergoje te mjeku ska hajgare me rrezime
K K (3 muaj më parë)
oj zemer masi ska vjell edhe se ka kuq nashta stka ra me kry a ja kontrollove edhe trupin

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?