Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jasht teme
Prsh e kom ni pyetje. Femijet i kom rrit me qumesht gjiri e mbasi i kom hjek prej gjiri mu kan leshu shum edhe te buta. Pytja osht a muj mr ja hjek lekuren e tepert prej gjive dmth me i qu ma nalt, jo me i mbush me silikon as asgja veq lekuren e tepert me largu edhe ku i bajn ne ks ma mir
Dua Duana (2 muaj më parë)
Visa G (2 muaj më parë)
engela mir e ke ti po burrat spo shofin menjen sot hahaha po ka femra si jan te fiksuara thjesht per syrin e vet vec se skam pare se prej a n zh isha bo hhaha
Engela Siar (2 muaj më parë)
Me fal e dashur eshte privatesia jote gjithkush ben ate qe deshiron por pse duhet me i bere varet si shkojn operacioni behesh pishman ter jeten pastaj se shum semundje rrotull i vijn njeriut. Pastaj un flas per vete nese trupi i ter me rrudha do me behej pas lindjes do ishte kenaqesi per mua se fundja jan dicka qe i ka vendos zoti per te ardhe ne jet krijesa me e shtrejt per cdo nene. Nuk dua te paragjykoj por njeriun e ben te bukur mendja jo gjoksi dhe pjeset e tjera qe po shohim qe po i operojn. Te uroj gjith te mirat
Visa G (2 muaj më parë)
klinika keit
Nina Aa (2 muaj më parë)
E pse mi bo ashtu ?

/komuniteti

/anketa

A do të ndërhynit nëqoftëse shihni dikend të sillet ashpër duke disiplinuar një fëmijë në publik?